Logo Topólka

Archiwum newsów, strona 46

Obrazek dla news_561

Informacja

15.01.2019

Informujemy, iż w czwartek 17 stycznia 2019 r. o godz. 16.00, w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Topólce zostanie odprawiona Msza Święta w intencji tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza.

Prosimy o przekazywanie tej informacji, aby było nas jak najwięcej podczas tej modlitwy. Jeśli ktoś z Państwa będzie miał życzenie, prosimy też o przyniesienie z sobą małego znicza i zapalonego złożenie go, przed rozpoczęciem Mszy Świętej, pod zdjęciem Prezydenta Adamowicza.

 

więcej

Obrazek dla news_562

„Pomaganie jest dziecinnie proste”-WOŚP 2019

15.01.2019

„Pomaganie jest dziecinnie proste”. Pod takim hasłem zagrała tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To już 27. rok z kolei, gdy jedna niedziela stycznia jest wyjątkowa. Wyjątkowa, bo rozgrzewa serca i jednoczy miliony Polaków. W tym roku zbieraliśmy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Mieszkańcy Gminy Topólka, jak co roku włączyli się w akcję pomagania i 13 stycznia całym sercem zagrali w 27. Finale WOŚP.

więcej

Obrazek dla news_560

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory"

15.01.2019

Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze organizują III edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory" przeznaczonego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu, analogicznie jak w latach minionych, jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym. 

więcej

Obrazek dla news_556

Informacja krytej pływalni PLUSK

10.01.2019

Na okres Ferii zimowych 2019 m.in. Gmina Topólka podpisała z krytą Pływalnią w Radziejowie umowę w ramach której dzieci i młodzież szkolna za okazaniem legitymacji szkolnej wchodzi na basen za 1 zł na jedną godzinę. Ponadto na 2 tydzień ferii od 20 do 26 stycznia w ramach zakupionych biletów korzystający z pływalni mogą korzystać z wodnego toru przeszkód, który będzie dodatkową atrakcją dla korzystających z oferty krytej pływalni. 

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.