Logo Topólka

Archiwum newsów, strona 132

Obrazek dla news_232

KOMUNIKAT

09.05.2017

  W związku ze stałym zagrożeniem AFRYKAŃSKIM POMOREM ŚWIŃ (ASF) oraz mając na uwadze przepisy Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 16 marca 2017r. w sprawie wprowadzenia w 2017 roku na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej "Programu mającego na celu wczesne wykrycie zakażeń wirusem wywołującym afrykański pomór świń i poszerzenie wiedzy na temat tej choroby oraz jej zwalczanie na rok 2017", przedstawiamy w załączeniu pismo Powiatowego Lekarza Weterynarii w Radziejowie oraz przypominamy Apel do hodowców trzody chlewnej.

więcej

Obrazek dla news_229

"Biało-Czerwona"

28.04.2017

Przypadający 2 maja Dzień Flagi to dobry moment, by zachęcić wszystkich  do poznania zasad prezentowania barw narodowych.

W ramach kampanii społecznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji  pod hasłem „Biało-Czerwona, czyli jak czcić barwy narodowe” zrealizowany został 30 sekundowy spot filmowy z udziałem dzieci. Ten krótki film zachęca do traktowania barw narodowych z szacunkiem oraz do wejścia na stronę www.mswia.gov.pl, gdzie każdy sam może przeczytać i wydrukować  poradnik pt. „Biało-Czerwona”.  

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.