Logo Topólka

News

Podziękowanie

03.02.2020

Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej mojej mamy, a w szczególności:

Wójtowi Gminy Topólka Panu Konradowi Lewandowskiemu i pracownikom Urzędu Gminy, Księdzu Tadeuszowi Szczepaniakowi i Księdzu Antoniemu Wojciechowskiemu – za odprawienie mszy pogrzebowej. Koleżankom i kolegom radnym z Rady Gminy.

Dziękuję sołtysom z naszej gminy.

Podziękowania kieruję także do pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Usług Wspólnych, Gminnej Biblioteki Publicznej z Panią Małgorzatą Wojtczak na czele oraz Gminnego Ośrodka Kultury i druhom strażakom z OSP w Orlu.

Słowa podziękowania składam Pani Barbarze Wieser – dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Paniewie wraz z delegacją, Panu Grzegorzowi Pieruckiemu – dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Topólce z nauczycielami i młodzieżą ze szkolnego koła Caritas wraz z opiekunkami - Panią Anetą Tejman i Panią Jolantą Grabowską. Dziekuję również harcerzom wraz z opiekunką Panią Pauliną Kontowicz.

Dziękuję Paniom z KGW z Orla i Gminnej Radzie KGW.

Serdecznie dziękuję osobom i instytucjom, którzy zamówili msze za moją mamę.

Każdemu kto w jakikolwiek sposób solidaryzował się ze mną w tych trudnych chwilach, okazywał mi współczucie i słowa wsparcia – bardzo dziękuję i wyrażam wdzięczność za każdy miły i ludzki gest.

 

Za wcześniejsze nieumyślne pominięcie harcerzy bardzo przepraszam.

Stanisław Borkowski

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.