Logo Topólka

News

News zdjęcie id 626

„WYSPA WIELKANOCNA”

09.04.2019

W sobotę 6 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Topólce odbyła się wystawa pn. „Wyspa Wielkanocna”. Cieszy bardzo, że wydarzenie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Koła Gospodyń Wiejskich przyciągnęło dużo zwiedzających. Ten fakt nie dziwi wcale biorąc pod uwagę bogato udekorowane wielkanocne stoły, przepiękne rękodzieła i smakowite potrawy, które wprowadziły w prawdziwie świąteczny nastrój. Wśród wystawców poza niezawodnymi Kołami Kół Gospodyń Wiejskich z Orla, Torzewa, Kozjat oraz Czamaninka, Czamanina i Czamanin-Kolonii swoje rękodzieła zaprezentowała: Gminna Biblioteka Publiczna w Topólce, p. Grażyna Błaszczyk, p. Małgorzata Kralska, p. Alina Budzińska oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Kozjat.

Poza tym na „wyspie” (ku uciesze pań) można było skorzystać z porad farmaceuty, wykonać makijaż oraz manicure. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabiegi pielęgnacyjne dłoni, badanie cery oraz usługi fryzjerskie. Poradą służyła także specjalistka do spraw ubezpieczeń.

Wystawę rozpoczęli Wójt Gminy Konrad Lewandowski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Jan Błaszczyk oraz przewodnicząca GR KGW Krystyna Żernicka zapraszając do skorzystania z oferty i degustacji wielkanocnych potraw a jednocześnie dziękując wszystkim za liczne przybycie a wystawcom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie wystawy.

Podczas, gdy trwał kiermasz, goście częstowali się przygotowanymi specjałami i gorącym żurkiem.

„Wyspa Wielkanocna” ze względu na wspaniałą atmosferę i serdecznie nastawionych ludzi z pewnością należy do jednego z najprzyjemniejszych wydarzeń kulturalnych w roku.

Dziękujemy wszystkim gościom i odwiedzającym naszą wystawę i zapraszamy na kolejne.

FOTOGALERIA

Organizatorzy

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.