Logo Topólka

News

News zdjęcie id 622

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - ELIMINACJE GMINNE

05.04.2019

  W eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym uczestniczyło 14 uczniów szkół podstawowych z Topólki i Paniewa. Turniej odbył się 5 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Topólce. Zadaniem uczestników turnieju było rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę dotyczącą przepisów i zasad obowiązujących w ruchu drogowym. Komisja w składzie: aspirant sztabowy Robert Zarębski – kierownik Posterunku Policji w Topólce, sierżant sztabowy Dawid Kontowicz z ogniwa ruchu drogowego w Radziejowie, Elżbieta Balcerczyk, Agnieszka Mańkowska, Maria Olszewska - nauczyciele szkół podstawowych, po sprawdzeniu prac uczniów wyłoniła zdobywców I, II i III miejsca oraz zwycięskie drużyny w dwóch grupach wiekowych.

     W klasyfikacji drużynowej, w kategorii wiekowej 10-12 lat zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Topólce, w składzie: Alicja Bernacka, Zuzanna Matusiak, Jakub Jasiński, Maksymilian Makowski. W kategorii wiekowej 13-16 lat zwyciężyła również drużyna Szkoły Podstawowej w Topólce, w składzie: Klaudia Urbańska, Łukasz Jankowski, Patryk Małkowski. Do turnieju drużyny przygotował nauczyciel Szkoły Podstawowej w Topólce Andrzej Szwedek.

Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

Grupa I (10-12 lat):

 I miejsce-  Alicja Biernacka – SP Topólka;

II miejsce – Jakub Jasiński – SP Topólka;

III miejsce – Zuzanna Matusiak – SP Topólka.

Grupa II (13-16 lat):

I miejsce – Natalia Waszak– SP Paniewo;

II miejsce – Patryk Małkowski – SP Topólka;

III miejsce – Łukasz Jankowski – SP Topólka.

Fundatorami nagród w turnieju byli: Wójt Gminy Topólka Konrad Lewandowski oraz Kierownik Posterunku Policji w Topólce Robert Zarębski. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostałym uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Zwycięskie drużyny będą reprezentowały Gminę Topólka podczas eliminacji powiatowych, które odbędą się w Radziejowie.

FOTOGALERIA

Maria Olszewska

 

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.