Logo Topólka

News

News zdjęcie id 620

Zmiana skarbnika gminy. Wzruszające pożegnanie Teresy Głowackiej

02.04.2019

To był najbardziej poruszający i wzruszający punkt  V sesji Rady Gminy Topólka. Podczas obrad w Gminnym Ośrodku Kultury w Topólce radni odwołali Teresę Głowacką ze stanowiska Skarbnika Gminy. Powód? Pani  Teresa po 45 latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę.

Podczas pożegnania nie zabrakło kwiatów i podziękowań. Zarówno wójt gminy, jak i przedstawiciele Rady podkreślali zasługi Teresy Głowackiej  dla lokalnego samorządu, a dotychczasowa skarbnik dziękowała za wieloletnią współpracę.

Podczas sesji rada gminy powołała nową skarbnik – Katarzynę Modrzejewską, dotychczasowego pracownika Urzędu Gminy Topólka. Katarzyna Modrzejewska w  ukończyła studia wyższe magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu -  kierunek administracja o specjalności administracja publiczna oraz podyplomowe studia w zakresie przedsiębiorczości  i ekonomii w praktyce. Ponadto w roku 2014 uzyskała Certyfikat księgowego, a w 2018 ukończyła Księgowość Budżetową. Kandydatka posiada 4 letnie doświadczenie zawodowe w samorządzie w zakresie księgowości budżetowej. Posiadane kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie nabyte w pracy w księgowości jednostki samorządu terytorialnego dają gwarancje, że Katarzyna Modrzejewska w sposób odpowiedzialny i z należytą starannością będzie wykonywała obowiązki na powierzonym Jej stanowisku Skarbnika Gminy Topólka.

 

Joanna Kosińska

 

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.