Logo Topólka

News

News zdjęcie id 341

Nowa lokalizacja biura gminnego Kujawsko-Pomorskiego ODR w Minikowie

11.12.2017

Informuję, że z uwagi na planowane  przystąpienie przez gminę Topólka do prac związanych z rozbudową budynku Punktu Przedszkolnego w Topólce, zaszła potrzeba zapewnienia lokalu zamiennego dla doradcy rolnego świadczącego pracę w  biurze gminnym zlokalizowanym w tym budynku.
W celu  zapewnienia właściwych warunków pracy temu pracownikowi i jednoczesnego stworzenia odpowiednich warunków obsługi rolników i mieszkańców naszej gminy, zaproponowałem Kujawsko-Pomorskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Minikowie – Oddział w Zarzeczewie  lokal zamienny w budynku Urzędu Gminy Topólka .
Przyjęte rozwiązanie zapewni  również  odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny pracy  w trakcie prowadzonych prac budowlanych przy rozbudowie budynku Punktu Przedszkolnego. 
 
Od 08 grudnia br. doradca rolny – Stanisław Strzelecki świadczy pracę w biurze gminnym usytuowanym na I piętrze budynku Urzędu Gminy Topólka. 
 
Pragnę jednocześnie poinformować, że w wyniku przeprowadzenia prac remontowych w budynku Urzędu Gminy Topólka, zostało wygospodarowane  pomieszczenie biurowe, które zamierzam docelowo oddać w najem na potrzeby  biura gminnego KP ODR Minikowo – Oddział Zarzeczewo.

 

                                                                                          Marek Dybowski     
                                                                                       Wójt Gminy Topólka  
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.