Logo Topólka

News

News zdjęcie id 196

Za nami Ferie Zimowe

15.02.2017

W Gminnym Ośrodku Kultury przez dwa tygodnie naprawdę dużo się działo, a frekwencja miło nas zaskoczyła. Zorganizowaliśmy alternatywne rozwiązania tak aby cykl zajęć dostosowany był do zainteresowań uczestników. Były więc warsztaty muzyczne, plastyczne i zabawy ruchowe. Dzieci miały do dyspozycji gry planszowe, kolorowanki, puzzle, przybory plastyczne oraz korzystały z udostępnionych instrumentów muzycznych. Część z Nich być może będzie kontynuować naukę gry. Duże grono dzieci tworzyło przepiękne prace plastyczne, rzeźby z masy solnej i kompozycje metodą Quillingową, a kółko plastyczne działające przy GOK zyskało nowych członków.

W trakcie zajęć spontanicznie powstawały pomysły na zabawy integracyjne np. Kalambury. Tegoroczne ferie obfitowały w wiele atrakcji. Dzieci miały do wyboru dużo różnorodnych zajęć. Wspólnie też obejrzały film pt. „Mój przyjaciel Smok”. Chłopcy rozegrali Turniej w Tenisa Stołowego  o „Mistrza Białych Wakacji’ w dwóch kategoriach wiekowych. W I kategorii wiekowej I miejsce zajął Szymon Kurkiewicz, II – Sebastian Banasiak i III - Bartłomiej Majewski. Natomiast w II kat. wiekowej kolejno : I – Marcel Dobiecki, II – Jakub Mikołajczak i III – Robert Tankowski.

Ostatniego dnia ferii, w ramach zajęć, wspólnie z dziećmi upiekliśmy rogaliki, które były słodkim i pysznym poczęstunkiem dla wszystkich. Na zaproszenie dzieci do GOK-u przybyła Sekretarz Gminy p. Joanna Kosińska, która została przywitana zagranym marszem przez „nowo powstałą orkiestrę” z grupą tańczących dziewcząt.

Przed słodkim poczęstunkiem p. Sekretarz wręczyła dzieciom dyplomy i upominki przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury dla wszystkich uczestników zajęć.

Dziękujemy dzieciom za super zabawę i mile spędzony czas. 

FOTOGALERIA

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.