Logo Topólka

News

News zdjęcie id 195

II Gminny Turniej Tenisa Stołowego

15.02.2017

11 lutego 2017 r. w Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum odbył się II Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Topólka, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury.

O miano najlepszego tenisisty w gminie walczyło 12 uczestników. Pierwszą rundę rozegrano systemem pucharowym. Wyłoniona trójka najlepszych graczy zagrała dalej systemem „ każdy z każdym „ zdobywając następujące miejsca:

I miejsce - Piotr Waszak

II miejsce - Tomasz Saks

III miejsce - Oskar Karpiński

Kategorię Pań reprezentowały: Sylwia Ulanowska oraz Joanna Kordylak, które rozgrywały mecze również w kategorii męskiej a w walce przeciwko sobie wygrała Sylwia Ulanowska.

Wszystkim zawodnikom w rywalizacji towarzyszyła zdrowa i przyjazna atmosfera. Każdy z tenisistów wkładał w zmagania wszystkie siły i umiejętności, dlatego turniej obfitował w ciekawe, bardzo wyrównane pojedynki.

Dyplomy i puchary najlepszym wręczyli Wójt Gminy Marek Dybowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Borkowski. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali:

Sędzia główny Paweł Rogowski oraz Robert Siwiński i Roman Rakowski.

Dziękujemy  wszystkim którzy pomogli i przyczynili się do tego by Turniej mógł się odbyć, tenisistom za udział w Turnieju i grę fair-play, kibicom za doping i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach.

FOTORELACJA Z TURNIEJU

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.