Logo Topólka

News

News zdjęcie id 1515

OSTATNIE POŻEGNANIE

28.07.2022

OSTATNIE POŻEGNANIE

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi i Przyjaciela, długoletniego pracownika Mirosława Adryańczyka.

Z bólem i ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że odszedł od nas w dniu 28 lipca 2022 r. w wieku 63 lat.

Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w dniu 30 lipca 2022 r. (sobota) o godzinie 11:00, w kościele Parafialnym w Topólce, po której nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarzu Parafialnym w Świerczynie.

Drogi Mirku!

Żegnamy Cię jako naszego serdecznego kolegę i przyjaciela, z którym przepracowaliśmy wiele lat. Jako pracownik, a przede wszystkim jako człowiek posiadałeś wszystkie cechy, które w dzisiejszych czasach rzadko są łącznie spotykane: pracowitość, lojalność, uczciwość, pogodę ducha, spokój a przede wszystkim ogromne oddanie ludziom i chęć pomocy drugiej osobie.

Twoja śmierć jest niebywałą stratą dla Twoich bliskich i wszystkich pracowników. Udzielasz nam ważnej lekcji: „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” /ks. Jan Twardowski/. Uczysz nas, że nie wolno marnować żadnej chwili swego życia, trzeba wybierać to, co najważniejsze, trwałe, nieprzemijające. I choć żegnamy Cię ze smutkiem, to jednak przyświeca nam chrześcijańska nadzieja, że dobry i miłosierny Bóg, u którego dobre czyny idą za człowiekiem, otworzy Ci bramy raju.

Teraz, gdy Twoja ziemska pielgrzymka dobiegła końca, pochylamy głowy.

Obiecujemy Ci modlitwę i pamięć.

Spoczywaj w pokoju!

 

Koleżanki i Koledzy z Urzędu Gminy Topólka

 

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.