Logo Topólka

News

News zdjęcie id 115

III Gminny Rajd Rowerowy Topólka 2016

30 września (piątek) odbył się III Gminny Rajd Rowerowy. Na starcie stanęły 34 osoby- dzieci i dorośli. W rajdzie uczestniczyli mieszkańcy naszej Gminy, grupa „Herosi” z Osięcin, kilka osób z Izbicy Kuj., Przedcza i Rudy Śląskiej. Byli nowi zawodnicy, ale większość, to już stali uczestnicy rajdu. Cieszy fakt, że z roku na rok przybywa chętnych.

    Trasa rajdu liczyła 25 km. Start nastąpił koło figury w Topólce, a  dalej jechaliśmy do Bielek, Świerczyna, Paniewa, Sadłoga, Sadłużka, Grodzisk, Czarnocic, Miłachówka, Znaniewa, Opielanki, Borku i Topólki. Na trasie dopisywały humory i odbywały się miłe rozmowy. Przejazd przez drogi powiatowe ubezpieczała załoga pojazdu „logistycznego” z Janem Błaszczykiem na czele. Ochronę medyczną zapewniła Lidia Wojtysiak. Cieszy Organizatorów to, że wszyscy uczestnicy bez problemów ukończyli ten rajd.
    Podsumowanie i zakończenie rajdu odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek, przygotowany przez panie z GOK-u. Uczestnicy byli mile zaskoczeni przyjęciem i atmosferą na trasie, jak i po zakończeniu rajdu – na podsumowaniu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w rajdzie, za pozytywne wrażenia i zapraszamy za rok.
 

                            Organizatorzy:                           

Wójt Gminy – Marek Dybowski               
Przewodniczący Rady Gminy – Stanisław Borkowski
Dyrektor GOK – Jan Błaszczyk            

FOTOGALERIA        

Trasa rajdu  

      

 
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.