Logo Topólka

III GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

24 lutego 2018 r. odbył się III Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Topólka. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 15 sympatyków ping – ponga, którzy toczyli grę w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Topólce.

Rozpoczęcie Turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności rozgrywek. Tegoroczny system rozgrywek dał wszystkim szansę na wykazanie swoich umiejętności. W każdej z rozlosowanych grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w Turnieju. Po rozegraniu meczów o miano najlepszego tenisisty w gminie w pojedynku finałowym stanęli Tomasz Saks i Piotr Waszak. Tytuł mistrza po raz drugi z rzędu zdobył Piotr Waszak. II miejsce – Tomasz Saks. III miejsce wywalczył Mariusz Dybowski.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz reprezentowaną przez nich postawę fair – play, dlatego też turniej obfitował w ciekawe, wyrównane pojedynki.

Puchary, dyplomy i medale najlepszym wręczyli : Wójt Gminy Marek Dybowski, Przewodniczący Rady Stanisław Borkowski oraz Przewodniczący Komisji ds. Oświaty, Kultury i Sportu Tomasz Koziński.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli i przyczynili się do prawidłowego przebiegu turnieju a w szczególności : sędziemu Pawłowi Rogowskiemu, Dyr. SP Grzegorzowi Pieruckiemu oraz Kierownikowi Sekcji Tenisa Stołowego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Topólce Mariuszowi Dybowskiemu.

Tenisistom dziękujemy za sportowy spektakl i grę fair – play a kibicom za doping.

Zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach.

FOTOGALERIA

 

Tekst: Iwona Waszak

Foto; Joanna Dybowska, Iwona Waszak

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.