Logo Topólka

Bezpieczeństwo

Obrazek dla art_347

Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi

Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19 (Opracowano na podstawie danych WHO, ECDC i CDC).

Główny Inspektorat Sanitarny, Warszawa Aktualizacja na dzień 21 lutego 2020 r.

więcej
Obrazek dla art_208

Monitorowanie zanieczyszczeń powietrza

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w celu ochrony życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt udostępnił link do strony internetowej GIOS pozwalający obserwować stopień zanieczyszczenia powietrza na wybranym terenie.

link do strony

 

więcej
Obrazek dla art_186

Regionalny System Ostrzegania

Regionalny System Ostrzegania RSO to usługa, która umożliwia powiadamianie obywateli o lokalnych zagrożeniach, zarówno na stronach internetowych urzędów wojewódzkich, jak i w naziemnej telewizji cyfrowej, w naziemnym multipleksie cyfrowym MUX-3 w programach regionalnych: w standardzie HbbTV, w telegazecie, z wykorzystaniem napisów DVB, a także w aplikacji na telefon

więcej

UWAGA NA FALSZYWE FAKTURY ZA TELEFON

W związku z ciągłą aktywnością hakerów dotyczącą rozsyłania wiadomości zawierających linki do niebezpiecznego oprogramowania (szyfrującego zasoby sieciowe i dane na komputerach) zwaracamy szczególną uwagę na wiadomości z rzekomymi fakturami pochodzącymi z sieci Play.

więcej

Służba Celna ostrzega !

W związku z zaistniałymi przypadkami zatrucia i śmierci po spożyciu podrobionego alkoholu, jakie miały miejsce w ostatnich dniach na terytorium Ukrainy, Służba Celna przestrzega przed nabywaniem wszelkich wyrobów zawierających alkohol, pochodzących z niewiadomych źródeł, szczególnie oferowanych do sprzedaży na miejskich bazarach i targowiskach oraz w innych miejscach niż legalne placówki handlowe

więcej

UWAGA NA FAŁSZYWE FAKTURY PGE

W związku z ciągłą aktywnością hakerów dotyczącą rozsyłania wiadomości zawierających linki do niebezpiecznego oprogramowania (szyfrującego zasoby sieciowe i dane na komputerach) zwracamy szczególną uwagę na wiadomości rzekomymi fakturami pochodzącymi od PGE. 
 

więcej

Uwaga na fałszywe wiadomości na temat kontroli podatkowej

Ministerstwo Finansów ostrzega przed fałszywymi e-mailami, w których autor wiadomości informuje o „ukrywaniu dochodów" lub „wyznaczonej kontroli dochodów"
 

więcej

Ćwiczenia ANAKONDA

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje w dniach 7-9 czerwca br. od godziny 6.00 (termin zapasowy 10 czerwca) ćwiczenie ANAKONDA z epizodami RENEGADE-SAREX 16/I
 

więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.