Logo Topólka

SPORT

Obrazek dla art_326

TĘCZA w formie

Po wygranej Tęczy Topólka z Kujawami Kozy i MGKS Lubraniec, w trzeciej kolejce rundy jesiennej "kolorowi" pokonali na swoim boisku Lecha Dobre. Bramkarz gości aż czterokrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki, a mecz ostatenie zakończył się zwycięstwem Tęczy 4 : 1.

więcej
Obrazek dla art_264

III GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

24 lutego 2018 r. odbył się III Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Topólka. Tym razem do rywalizacji przystąpiło 15 sympatyków ping – ponga, którzy toczyli grę w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Topólce.

więcej
Obrazek dla art_266

SEKCJA TENISA STOŁOWEGO INFORMUJE

Sekcja Tenisa Stołowego

przy Gminnym Ośrodku Kultury w Topólce

*aneks do wstępnych założeń

ZASADY PROWADZENIA SEKCJI

więcej
Obrazek dla art_267

IV GMINNY RAJD ROWEROWY ZA NAMI

W sobotę 23 września 2017 r. odbył się IV Gminny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Wójta Gminy, Przewodniczącego Rady Gminy oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Topólce.
Planowana trasa wiodła przez miejscowości naszej gminy : Topólka – Świerczyn – Paniewo – Paniewek – Torzewo – Sadłużek – Czarnocice – Miłachówek – Rybiny – Orle – Swinki – Chalno – Dębianki – Topólka i liczyła ok. 36 km.

więcej
Obrazek dla art_268

MAJOWY RAJD ROWEROWY

W sobotę 13 maja odbył się Rajd Rowerowy zorganizowany przez Wójta Gminy Topólka oraz Gminny Ośrodek Kultury. 
Rowerowa Majówka po hasłem „W poszukiwaniu kwiatu konwalii” rozpoczęła się wczesnym popołudniem na stadionie w Dębiankach. Poprzedzona została akcją znakowania rowerów (znakowanie roweru to naniesienie dodatkowego numeru seryjnego na ramę oraz wprowadzenie informacji o właścicielu do bazy danych). 

więcej
Obrazek dla art_217

Połączył nas sport

Dwie zaprzyjaźnione drużyny z dwóch zaprzyjaźnionych gmin – Leśni Powałkowice z gminy Osięciny oraz Tęcza z gminy Topólka zorganizowały w dniu 18 marca br. turniej piłki siatkowej w hali gimnazjum w Topólce. Patronat nad  turniejem objęli wójtowie tych gmin. Zagrały drużyny z:

więcej
Obrazek dla art_265

II GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

11 lutego 2017 r. w Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum odbył się II Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Topólka, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury. O miano najlepszego tenisisty w gminie walczyło 12 uczestników.

więcej
Obrazek dla art_269

III GMINNY RAJD ROWEROWY TOPÓLKA 2016

30 września (piątek) odbył się III Gminny Rajd Rowerowy. Na starcie stanęły 34 osoby- dzieci i dorośli. W rajdzie uczestniczyli mieszkańcy naszej Gminy, grupa „Herosi” z Osięcin, kilka osób z Izbicy Kuj., Przedcza i Rudy Śląskiej. Byli nowi zawodnicy, ale większość, to już stali uczestnicy rajdu. Cieszy fakt, że z roku na rok przybywa chętnych.

więcej
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.