Logo Topólka

News

News zdjęcie id 604

Dzień kobiet

05.03.2019

W niedzielę 3 marca br. Gminny Ośrodek Kultury wypełnił się po brzegi mieszkankami naszej gminy, które skorzystały z zaproszenia Wójta Gminy na wyjątkowy i magiczny wieczór z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Przybyłe Panie zostały obdarowane przy wejściu kwiatkiem a cała uroczystość rozpoczęła się od serdecznych życzeń od Wójta Gminy Konrada Lewandowskiego, Przewodniczącego Rady Stanisława Borkowskiego oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Jana Błaszczyka. Składając życzenia Panowie podkreślili jak ważną rolę pełnią kobiety.

Na scenie dla Pań zaśpiewał Mariusz Kosiński oraz Marcel Kordylak. Po występach naszych lokalnych artystów odbył się wyjątkowy koncert Eleny Rutkowskiej i jej zespołu „Cygańskie Czary”. Jak sama nazwa mówi „bawiliśmy” się w rytmach cygańskiej muzyki. Śpiewane, znane piosenki oraz przepiękne kolorowe stroje tancerek z zespołu wprowadziły bardzo radosną atmosferę. Zespół rozbawiał i porywał publiczność.

Tradycyjnie Panowie zadbali o słodki „stół” i serdeczny nastrój. Podobnie jak w latach poprzednich Panie z Kół Gospodyń Wiejskich w ramach podziękowania przygotowały upominki dla naszych Panów. Nie było łatwo bo najpierw musieli się m.in. zmierzyć z mini quizem oraz wyrecytować wiersz o kobiecie.....jak zwykle było celująco.

Radosna, odświętna i miła atmosfera wypełniła to wyjątkowe, niedzielne popołudnie. Dziękujemy!

FOTORELACJA

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.