Logo Topólka

News

News zdjęcie id 576

FERIE ZIMOWE 2019

01.02.2019

Po całym półroczu nauki przyszedł upragniony czas ferii zimowych. Gminny Ośrodek Kultury w Topólce zadbał o to, aby był to mile spędzony czas. Były gry planszowe, zabawy ruchowe, mini konkurs „Pokaż co potrafisz”, warsztaty plastyczne itp. Jak co roku rozegrano turniej w tenisa stołowego o „Mistrza Białych Wakacji”. Puchar zdobył Jakub Mikołajewski, II miejsce zajął Sebastian Garnys, III – Marcel Banasiak.
Ferie zimowe to nie tylko czas odpoczynku, ale też rozwijania swoich pasji i poznawania nowych zainteresowań. Dzieci mogły więc spędzić czas zgodnie ze swoimi upodobaniami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Gminny Ośrodek Kultury udostępnił na okres ferii instrumenty muzyczne, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem dzieci.
Ostatniego dnia  w ramach zajęć kulinarnych dzieci chętnie włączyły się w przygotowanie słodkiego poczęstunku. Zwieńczeniem ich wspólnej pracy były rogaliki. Na zakończenie, dzieci odwiedził Wójt Gminy Konrad Lewandowski. Obdarował ich owocami i życzył szczęśliwego powrotu do szkoły. Każdy z uczestników zajęć otrzymał pamiątkowy dyplom.
Dziękujemy dzieciom za udział w zajęciach, za miłą atmosferę a paniom:  Annie , Ewelinie i Judycie, za pomoc podczas zajęć.

FOTOGALERIA

Iwona Waszak

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.