Logo Topólka

News

News zdjęcie id 404

Dzień Kobiet 2018

06.03.2018

Na zaproszenie Wójta Gminy oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Topólce 4 marca 2018 r. do sali GOK przybyło wiele Pań.

Tego dnia odbył się wyjątkowy koncert. Wyjątkowy bo zorganizowany specjalnie dla Kobiet z okazji zbliżającego się ich święta i wyjątkowy z powodu bardzo uroczystej oprawy. Jak co roku scenariusz obchodów Dnia Kobiet owiany był szczególną tajemnicą, tak aby Panie miały niespodziankę i były zaskoczone. I były.....jak zwykle mile zaskoczone.

Od życzeń Wójta Gminy Marka Dybowskiego oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Jana Błaszczyka rozpoczęło się to magiczne, niedzielne popołudnie. Na okoliczność święta Kobiet przygotowano bardzo sympatyczny wieczór muzyki i śpiewu.

Skrywaną niespodzianką był koncert gwiazdy Andrzeja Rybińskiego z synem Kacprem.

Prawdziwa, żywa legenda polskiej muzyki. Przy jego śpiewie „ nie liczyłyśmy godzin i lat” jak z tekstu jego szlagierowej piosenki. Na koniec z żywiołowymi i pełnymi zapału występami, z widocznym zaangażowaniem i charakterystyczną dla młodych ludzi radością, swoje ciągle rozwijające umiejętności pod czujnym okiem Zbigniewa Wojciechowskiego zaprezentowali: Małgorzata Olejnik, Sandra Wachowicz, Weronika Chojnacka i Weronika Wieczorek z Klubu Młodego Piosenkarza oraz Mariusz Kosiński i Marcel Kordylak ze Studium Sztuki Wokalnej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Topólce.

Jak co roku, Panie z Kół Gospodyń Wiejskich przygotowały niespodziankę dla Panów. W ramach podziękowań obdarowały Panów kalendarzem z pamiątkowymi zdjęciami z imprez gminnych, które odbywały się z ich udziałem.

Zwieńczeniem tego wyjątkowego wieczoru był kwiatek dla każdej z Pań oraz przepyszny tort.

FOTOGALERIA

Wójt gminy zaprasza

Konrad Lewandowski

Przyjęcia interesantów:

wtorki od godz 10:00

wojt@topolka.pl

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.