Logo Topólka

News

News zdjęcie id 301

IV Gminny Rajd Rowerowy za nami

26.09.2017

W sobotę 23 września 2017 r. odbył się IV Gminny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Wójta Gminy, Przewodniczącego Rady Gminy oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Topólce.
Planowana trasa wiodła przez miejscowości naszej gminy : Topólka – Świerczyn – Paniewo – Paniewek – Torzewo – Sadłużek – Czarnocice – Miłachówek – Rybiny – Orle – Swinki – Chalno – Dębianki – Topólka i liczyła ok. 36 km. W rajdzie pojechało 30 uczestników, w tym 8-ro zaprzyjażnionych rowerzystów z Osięcin tj. grupa „Herosi”. Nad bezpiecznym przebiegiem rajdu czuwali funkcjonariusze z Posterunku Policji w Topólce oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury.
Na strudzonych cyklistów, dzięki uprzejmości leśniczego z Orla, który udostępnił miejsce, czekały gorące kiełbaski z ogniska przygotowane przez pracowników GOK.
Ten postój był okazją by nabrać sił na kolejny etap rajdu.
 Po krótkim odpoczynku, posileni rowerzyści z uwagi na niesprzyjająca pogodę wyruszyli dalej skróconą trasą do Topólki. Punktem kulminacyjnym było spotkanie i podsumowanie Rajdu w Gminnym Ośrodku Kultury w Topólce. Zwieńczeniem zaś, wręczenie pamiątkowych medali wszystkim uczestnikom rajdu przez wójta oraz przewodniczącego.
Pomimo kapryśnej pogody tego dnia, humory naszym rowerzystom dopisywały i wszyscy z uśmiechem i zadowoleniem zakończyli tegoroczny rajd.

FOTORELACJA

Organizatorzy

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.